Varíme s láskou – recepty, na ktoré ste čakali

images-stories-kniha-300x432Chcete sa stravovať zdravšie a neviete, ako začať? Táto kniha vám ukáže, že variť jednoducho, zdravo a chutne z prirodzených potravín nie je až také zložité a finančne náročné, ako ste si možno mysleli.

Autori, Peter Planieta a Zuzana Marková, vám v knihe VARÍME S LÁSKOUponúkajú vzorové jedálničky na celý deň, čím vám uľahčia premýšľanie o tom, čo navariť. Nezabúdajú pritom ani na maškrtníkov. Navyše vám kniha dáva praktické tipy, aké kroky treba urobiť pri zmene stravovania a oboznamuje vás s potravinami, ktoré sa oplatí zahrnúť do jedálnička.

Recepty sú zoradené podľa ročných období, neobsahujú mäso a ani veľké množstvo surovín a nie sú náročné na prípravu. Pomocou nich sa presvedčíte, že kvalitné a správne jedlo je tou najlepšou investíciou do vášho zdravia.

Striedmosť, pravidelnosť a jednoduchosť alebo „jeme preto, aby sme žili, nežijeme preto, aby  sme jedli“. Knihu VARÍME S LÁSKOU nájdete v každom dobrom kníhkupectve alebo nawww.priroda.sk.

O autoroch

images-stories-varime-300x400

Peter Planieta

Zdravému stravovaniu sa profesionálne venuje už 13 rokov. Je zakladateľom siete obchodov so zdravými potravinami Planeta Natur. Stál aj pri zrode projektu Elementy zdravia, ktorý aj naďalej vedie. Je tiež zakladateľom neziskovej organizácie Happy Planet, ktorá sa zameriava na pomoc ľuďom so zdravotnými problémami. Ako sám vraví:„Som človek, pre ktorého je práca záľubou a koníčkom. To, čo hovorím, aj skutočne žijem.“

Zuzana Marková

O zdravé stravovanie sa aktívne zaujíma najmä posledných šesť rokov, odkedy sa jej narodili deti. Uvedomuje si dôležitosť výživy pre ich zdravý vývoj a to ju motivuje vymýšľať neustále nové zdravé a zároveň lahodné recepty. Jej jedlá zaujali svojou chuťou, ale aj výberom a kombináciou potravín Petra Planietu natoľko, že si ju prizval ako spoluautorku k napísaniu tejto knihy. Zuzana Marková je držiteľkou certifikátu z Kurzu poradcu pre výživu a suplementáciu. Príležitostne robí prednášky o zdravej výžive.

www.priroda.sk

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *